Třída Beruška

Počet dětí: 28

S dětmi pracují: Eva Ševečková
a Ivana Mazurová

Provoz třídy: 7:00 – 16:00 (září, říjen 7:00 - 15:00)

Třídu Beruška navštěvují děti 3-4 leté

Aktuality z třídy

13.2.2019

Zimní dopoledne

20.2. 2019 připravujeme pro děti Zimní hrátky. Po celé dopoledne si budeme hrát, zpívat, tančit a povídat na téma "Paní zima".

Pokud máte možnost připravte na tento den dětem nějaké doplňky oblečení k tomuto tématu  / zimní víla, sněhulák, vrána, vločka .../

Moc se těšíme jak si zase užijeme zábavy.

13.2.2019

Karneval v MŠ

12. února se děti naší třídy účastnily krnevalu na třídě Sovička. Přes počáteční obavy z nového zážitku se všem na akci líbílo, užily si zábavy a už se těší na příště.....

Moc děkujeme rodičům za přípravu krásných kostýmků

20.9.2018

Září

Milí rodiče. Vaše deti přišly v letošním roce poprvé do naší mateřské školy. Přejeme Vám i dětem hezky prožité dny v MŠ .

Společně se budeme setkávat při různých příležitostech o kterých se Vás budeme snažit informovat i na těchto stránkách.

Proběhla již první třídní schůzka. Děkujeme za velkou účast a zájem.

23.října se opět setkáme na společném tvoření podzimníčků . Tvoření bude v naší třídě Beruška od 14.30 do 15.30 hod.

Drobný výtvarný materiál a pomůcky připravíme . Doneste si prosím podzimní plody /mrkev,brambora,kaštany,dýně,tykve ap. /

případně materiál na dozdobení. Těšíme se na Vás.

A co už umíme...Spadl kaštan do travičky, uhodil se do hlavičky. Plakal, plakal chudák malý, že ho děti pošlapaly.

A co se učíme...Kutálí se ze dvora táákhle velká brambora. Neviděla, neslyšela, že na ní padá závora. Kam hledíš ty bramboro?

Na tebe ty závoro. .. Kdyby tudy projel vlak, byl by z tebe bramborák...