Školní jídelna zajišťuje stravování pro dvě kategorie dětí

1. Kategorie dětí 3-6 let

2. Kategorie dětí 7-10 let

Do těchto kategorií jsou děti zařazeny při nástupu do MŠ tj k 1.9. podle věku dosaženého k 31.8. následujícího roku.

Odhlašování dětí ze školního stravování v případě jejich nepřítomnosti v mateřské škole

Rodiče jsou povinní odhlašovat  děti ze stravování v pondělí na ten den do  8:00 hodin, na další dny (tj. úterý až pátek) je možno odhlásit ze stravování den předem do 11:00 hodin.
Odhlašování dětí ze stravování lze:
- internetem na stránkách www.strava.cz po obdržení přihlášky a přidělení kódu od vedoucí jídelny
- telefonicky na tel.č. 596 789 936, popř. mobil 722 514 246
- písemně do sešitu ve třídě
Pokud nebyla nepřítomnost dítěte dopředu známá, mohou si zákonní zástupci za první den nepřítomnosti dítěte vyzvednout ve školní jídelně v 11:15 hodin oběd, na  který by mělo dítě za tento den nárok. Ostatní jídla lze odebrat ve změněné formě tak, aby byly dodrženy hygienické normy.
Nárok na vyzvednutí stravy za nepřítomné dítě, má zák. zástupce pouze první den nemoci dítěte. Další dny musí zákonný zástupce dítě ze stravování odhlásit, neodhlášenou stravu je zákonný zástupce povinen uhradit v plné výši v režimu doplňkové činnosti