Vítáme Vás na našich webových stránkách
Mateřské školy Pohádka, Rezkova 14,
Ostrava – Zábřeh

Novinky z MŠ

USPÁVÁNÍ BROUČKŮ

V  úterý 17.10. v 15,00 hod se můžeme těšit, že nás navštíví v MŠ HOPSALÍN a pomůže všem dětem uspat na zahradě MŠ všechny broučky. Akce s názvem USPÁVÁNÍ BROUČKŮ proběhne na naší zahradě MŠ. Připravte dětem kostýmy různých broučků :-)

Finančně je hrazena z grantové dotace ÚMOb Ostrava- Jih a je součástí grantového projektu POHÁDKOVÝ ROK v MŠ.

12.9.2017

Nové způsoby omlouvání dětí z nepřítomnosti v MŠ

Nově je možno oznámit nepřítomnost dítěte v MŠ prostřednictvím mobilního telefonu s číslem 770130192

V případě, že vám mobil nikdo nezvedne, zašlete SMS ( je nutno uvést jméno a příjmení dítěte, třídu, délku a důvod absence).

Také můžete omlouvat děti mailem na adresu omluvyrezkova@seznam.cz ( do předmětu uvést třídu dítěte, dále uvést jméno a příjmení dítěte, délku a důvod absence).